Hotely / Reštaurácie

Hotely / Reštaurácie - DDSdigital.sk | Váš digitálny svet

Hoteliersky a reštauračný biznis si vyžaduje vysokú kvalitu služieb, aby vaši hostia odchádzali spokojní. Naše profesionálne riešenia a expresný servis prispeje k celkovej spokojnosti a pohode vašich hostí. Vstúpte do sveta DDS riešení podľa vašich predstáv, do sveta riešení pre ubytovacie a reštauračné zariadenia.

DDS_ikonka_satelity anteny

Preneste na nás vaše starosti s TV príjmom. Postaráme sa o bezproblémový príjem televíznych a rozhlasových programov zo zeme, satelitu alebo prostredníctvom internetu . K prezentácii vašich ubytovacích zariadení alebo iného video obsahu slúžia obľúbené „info kanály“, ktoré sa dajú riadiť lokálne, alebo ich dokážeme spravovať aj „na diaľku“. Našimi overenými partnermi sú: Skylink, DIGI Slovakia, Antik, SledovanieTV, Orange TV, Plustelka, Obecné siete OSTV a Mikokel. 

DDS_ikonka_internet data

Obráťte sa na nás s vašou predstavou a my vám poskytneme internetové a dátové riešenia na mieru.

DDS_ikonka_kamerový systém a zabezpečovací systém

Bezpečnosť je v posledných rokoch často skloňované slovo. Pomôžeme vám ju zvýšiť vďaka našim zabezpečovacím kamerovým systémom od spoločností Jablotron a Canex.

DDS_ikonka_inteligentne domy

Moderná doba prináša lepšiu dostupnosť kvalitných a inteligentných technológií. V DDS robíme všetko preto, aby sme vám ponúkli premyslené a spoľahlivé inteligentné riešenia, ktoré zaujmú vašich hostí a vám ušetria čas a peniaze. Inteligentné riešenia pre kúrenie, svietenie, audio-video, kamerové systémy a oveľa viac v jednej aplikácií. Zjednodušte si život a otvorte dvere do vášho nového inteligentného hotela, penziónu či reštaurácie. Spolu s našim partnerom Salus Smart home vytvoríme pre vás ideálne riešenie.

DDS_ikonka_ozvučenie

Spríjemnite pobyt vašim hosťom pohodovou atmosférou vo vašom zariadení prostredníctvom spoľahlivého audio systému. Nájdeme pre vás účinné riešenie na ozvučenie spoločných priestorov, kongresových sál, kaviarní, barov a ostatných priestorov.

DDS_ikonka_EPS HSP

Pre pokojný spánok vám prinášame signalizačné systémy ako EPS - elektronická požiarna signalizácia a HSP - hlasová signalizácia požiaru. Realizujeme systémy od svetového lídra v tejto oblasti, spoločnosti Honeywell.

DDS_ikonka_servis

Všetkým našim klientom patriacim do tejto oblasti podnikania poskytujeme nepretržitý servis na najvyššej úrovni. Pri poruchách a výpadkoch systémov sa opravy realizujú prakticky okamžite, najneskôr však do 24 hodín od nahlásenia poruchy. V prípade spolupráce na základe servisnej zmluvy poskytujeme počas prípadných záručných aj pozáručných opráv náhradné zariadenie bezplatne.

Napíšte nám o vašej predstave alebo sa zastavte u nás v DDS.