Hotely / Reštaurácie

Hotely / Reštaurácie - DDSdigital.sk | Váš digitálny svet

Hoteliersky a reštauračný biznis si vyžaduje vysokú kvalitu služieb, aby vaši hostia odchádzali spokojní. Naše profesionálne riešenia a expresný servis prispeje k celkovej spokojnosti a pohode vašich hostí. Vstúpte do sveta DDS riešení podľa vašich predstáv, do sveta riešení pre ubytovacie a reštauračné zariadenia.

DDS_ikonka_satelity anteny

Preneste na nás vaše starosti s TV príjmom. Postaráme sa o bezproblémový príjem televíznych a rozhlasových programov zo zeme, satelitu alebo prostredníctvom internetu . K prezentácii vašich ubytovacích zariadení alebo iného video obsahu slúžia obľúbené „info kanály“, ktoré sa dajú riadiť lokálne, alebo ich dokážeme spravovať aj „na diaľku“.

DDS_ikonka_internet data

Obráťte sa na nás s vašou predstavou a my vám poskytneme internetové a dátové riešenia na mieru.

DDS_ikonka_kamerove systemy

Bezpečnosť je v posledných rokoch často skloňované slovo. Pomôžeme vám ju zvýšiť vďaka našim zabezpečovacím kamerovým systémom od spoločností Jablotron a Canex.

DDS_ikonka_elektroinstalacie

Kvalita je potrebná aj tam, kde ju oko bežne nevidí. Preto pre vás pripravíme komplexné riešenia v oblasti silnoprúdových a slaboprúdových inštalácií. Pred vyčíňaním počasia vás ochránia riešenia pre bleskozvody a uzemňovacie systémy.

DDS_ikonka_audio

Spríjemnite pobyt vašim hosťom pohodovou atmosférou vo vašom zariadení prostredníctvom spoľahlivého audio systému. Nájdeme pre vás účinné riešenie na ozvučenie spoločných priestorov, kongresových sál, kaviarní, barov a ostatných priestorov.

DDS_ikonka_EPS HSP

Pre pokojný spánok vám prinášame signalizačné systémy ako EPS - elektronická požiarna signalizácia a HSP - hlasová signalizácia požiaru. Realizujeme systémy od svetového lídra v tejto oblasti, spoločnosti Honeywell.

DDS_ikonka_servis

Všetkým našim klientom patriacim do tejto oblasti podnikania poskytujeme nepretržitý servis na najvyššej úrovni. Pri poruchách a výpadkoch systémov sa opravy realizujú prakticky okamžite, najneskôr však do 24 hodín od nahlásenia poruchy. V prípade spolupráce na základe servisnej zmluvy poskytujeme počas prípadných záručných aj pozáručných opráv náhradné zariadenie bezplatne.

Napíšte nám o vašej predstave alebo sa zastavte u nás v DDS.