Domácnosti

Domácnosti - DDSdigital.sk | Váš digitálny svet

Vyberte si tú správnu televíziu, internet, kamerový systé, inteligentné riešenie pre váš domov alebo chatu. Radi vám pomôžeme aj s elektroinštaláciou a uzemňovacím systémom. Vstúpte do sveta DDSdigital riešení podľa vašich predstáv, do sveta riešení pre domácnosti.

DDS_ikonka_satelity anteny

Pri dnešnom množstve ponúk TV služieb je veľmi ťažké zostať v obraze a vedieť, čo je pre vás najvhodnejšie. Preto pre každú domácnosť nájdeme to správne riešenie. Dbáme na to, aby ste pri prechode medzi jednotlivými službami mali čo najmenej starostí a prevažné množstvo žiadostí, zmlúv, protokolov či aktivácií vieme urobiť priamo u nás v DDSdigital. Sme PREMIUM PARTNER pre Skylink a našimi ďalšími partnermi sú:
DIGI Slovakia, Antik, SledovanieTV, Orange TV, Plustelka, Obecné siete OSTV, Mikotel.

Pre klientov SKYLINK aj PLUSTELKA máme k dispozícii dve obchodné miesta, kde môžu realizovať on-line platby za svoje TV služby, servisné a aktivačné poplatky. Aktivácia služieb je v takomto prípade okamžitá a bez akýchkoľvek ďalších poplatkov!

DDS_ikonka_internet data

Obráťte sa na nás s vašou predstavou a my vám poskytneme internetové a dátové riešenia na mieru.

DDS_ikonka_inteligentne domy

Inteligentné riešenia pre kúrenie, svietenie, audio-video, kamerové systémy a oveľa viac v jednej aplikácií. Zjednodušte si život a otvorte dvere do vášho nového inteligentného domu či chaty. Spolu s našim partnerom Salus Smart home vytvoríme pre vás ideálne riešenie.

DDS_ikonka_kamerový systém a zabezpečovací systém

Bezpečnosť je v posledných rokoch často skloňované slovo. Pomôžeme vám ju zvýšiť vďaka našim zabezpečovacím kamerovým systémom od spoločností Jablotron a Canex.

DDS_ikonka_elektroinstalacie

Kvalita je potrebná aj tam, kde ju oko bežne nevidí. Preto pre vás pripravíme komplexné riešenia v oblasti silnoprúdových a slaboprúdových inštalácií. Pred vyčíňaním počasia vás ochránia riešenia pre bleskozvody a uzemňovacie systémy.

Napíšte nám o vašej predstave alebo sa zastavte u nás v DDSdigital.