Domácnosti

Domácnosti - DDSdigital.sk | Váš digitálny svet

Vyberte si tú správnu televíziu, internet a kamerový systém pre váš domov alebo chatu. Radi vám pomôžeme aj s elektroinštaláciou a uzemňovacím systémom. Vstúpte do sveta DDS riešení podľa vašich predstáv, do sveta riešení pre domácnosti.

DDS_ikonka_satelity anteny

Pri dnešnom množstve ponúk TV služieb je veľmi ťažké zostať v obraze a vedieť, čo je pre vás najvhodnejšie. Preto pre každú domácnosť nájdeme to správne riešenie. Dbáme na to, aby ste pri prechode medzi jednotlivými službami mali čo najmenej starostí a prevažné množstvo žiadostí, zmlúv, protokolov či aktivácií vieme urobiť priamo u nás v DDS.

Pre klientov SKYLINK aj PLUSTELKA máme k dispozícii dve obchodné miesta, kde môžu realizovať on-line platby za svoje TV služby, servisné a aktivačné poplatky. Aktivácia služieb je v takomto prípade okamžitá a bez akýchkoľvek ďalších poplatkov!

DDS_ikonka_internet data

Obráťte sa na nás s vašou predstavou a my vám poskytneme internetové a dátové riešenia na mieru.

DDS_ikonka_kamerove systemy

Bezpečnosť je v posledných rokoch často skloňované slovo. Pomôžeme vám ju zvýšiť vďaka našim zabezpečovacím kamerovým systémom od spoločností Jablotron a Canex.

DDS_ikonka_elektroinstalacie

Kvalita je potrebná aj tam, kde ju oko bežne nevidí. Preto pre vás pripravíme komplexné riešenia v oblasti silnoprúdových a slaboprúdových inštalácií. Pred vyčíňaním počasia vás ochránia riešenia pre bleskozvody a uzemňovacie systémy.

Napíšte nám o vašej predstave alebo sa zastavte u nás v DDS.