Bytové domy

Bytové domy - DDSdigital.sk | Váš digitálny svet

Získajte efektívne riešenie pre spoločnú TV anténu na vašom bytovom dome, spoľahlivý kamerový systém alebo ďalšie prvky ochrany pre váš spokojný spánok. Ponúkame vám aj elektroinštalačné a uzemňovacie systémy. Vstúpte do sveta DDS riešení podľa vašich predstáv, do sveta riešení pre bytové domy.

DDS_ikonka_satelity anteny

Najnovšie spoločné TV antény už pracujú prakticky výlučne s digitálnym signálom. Tie najmodernejšie však nielen s pozemným DVB-T, ale aj so satelitným DVB-S. Satelitný signál je možné do jednotlivých bytov priviesť buď priamo, môžete si spomedzi ponúk našich partnerov vyberať individuálne alebo sa satelitný signál v STA „zmení“ na obyčajnejší – pozemný DVB-T, či káblový DVB-C a potom sa ale treba rozhodnúť, koľko a akých programov sa v STA spracuje. Sme PREMIUM PARTNER pre Skylink a našimi ďalšími partnermi sú: DIGI Slovakia, Antik, SledovanieTV, Orange TV, Plustelka, Obecné siete OSTV, Mikotel.

Všeobecne platí, že vám spoločné TV antény v každom prevedení  šetria finančné prostriedky už pri svojom vzniku a samozrejme aj počas prevádzky. Je dôležité si uvedomiť, že za príjem programov cez STA sa neplatí, ale kvalita prijímaného signálu je vysoká!

DDS_ikonka_internet data

Obráťte sa na nás s vašou predstavou a my vám poskytneme internetové a dátové riešenia na mieru.

DDS_ikonka_kamerový systém a zabezpečovací systém

Bezpečnosť je v posledných rokoch často skloňované slovo. Pomôžeme vám ju zvýšiť vďaka našim zabezpečovacím kamerovým systémom od spoločností Jablotron a Canex.

DDS_ikonka_elektroinstalacie

Kvalita je potrebná aj tam, kde ju oko bežne nevidí. Preto pre vás pripravíme komplexné riešenia v oblasti silnoprúdových a slaboprúdových inštalácií. Pred vyčíňaním počasia vás ochránia riešenia pre bleskozvody a uzemňovacie systémy.

Napíšte nám o vašej predstave alebo sa zastavte u nás v DDS.